Akdeniz Üniversitesi

E - Mail Adresleri

Akdeniz Üniversitesi Birimleri E - Mail Adresleri

Akademik Birimler

Tıp Fakültesi

tipdekanlik@akdeniz.edu.tr

Ziraat Fakültesi

ziraatdekan@akdeniz.edu.tr

Fen Fakültesi

fendekanlik@akdeniz.edu.tr

Edebiyat Fakültesi

edebiyat@akdeniz.edu.tr

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

iibfdekan@akdeniz.edu.tr

Hukuk Fakültesi

hukukdekan@akdeniz.edu.tr

Mühendislik  Fakültesi

muhdekan@akdeniz.edu.tr

Güzel Sanatlar  Fakültesi

gsfdekan@akdeniz.edu.tr

Eğitim  Fakültesi

egitimdekan@akdeniz.edu.tr

İletişim  Fakültesi

iletisimdekan@akdeniz.edu.tr

Su Ürünleri  Fakültesi

sufak@akdeniz.edu.tr

Sağlık Bilimleri Enstitüsü

saglikbil@akdeniz.edu.tr

Fen Bilimleri Enstitüsü

fenbilimleri@akdeniz.edu.tr

Sosyal Bilimleri Enstitüsü

sbe@akdeniz.edu.tr

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O.

turizm@akdeniz.edu.tr

Beden Eğitimi ve Spor  Y.O.

besyo@akdeniz.edu.tr

Antalya Sağlık  Y.O.

asyo@akdeniz.edu.tr

Akseki Sağlık  Y.O.

aksekimyo@akdeniz.edu.tr

Antalya Devlet Konservatuarı

konservatuvar@akdeniz.edu.tr

Teknik Bilimler M.Y.O.

teknikyo@akdeniz.edu.tr

Sosyal Bilimler M.Y.O.

sbmyo@akdeniz.edu.tr

Sağlık Hizmetleri  M.Y.O.

saghizmyo@akdeniz.edu.tr

Elmalı  M.Y.O.

auemyo@akdeniz.edu.tr

Kumluca  M.Y.O.

kumluca@akdeniz.edu.tr

Korkuteli  M.Y.O.

kmyo@akdeniz.edu.tr

Manavgat M.Y.O.

manavgatmyo@akdeniz.edu.tr

Atatürk İlkeleri ve İnkılapları Aras.Uyg. Merkezi Müdürlüğü

ataturkilkeleri@akdeniz.edu.tr

Sağlık Aras.Uyg. ve  Merkezi (Hastane)

hosweb@akdeniz.edu.tr

Sağlık Bilimleri Aras. ve Uyg. Merkezi Müdürlüğü

saglikaum@akdeniz.edu.tr

Bilgisayar Bilimleri Aras.ve Uyg. Merkezi Müdürlüğü

webmaster@akdeniz.edu.tr

Cevre Sorunlarını Aras.ve Uyg. Merkezi Müdürlüğü

akcam@akdeniz.edu.tr

Tarımsal Biyoteknoloji Aras.ve Uyg. Merkezi Müdürlüğü

 

Biyolojik Çeşitlilik Aras.Gel.ve Uyg. Merkezi Müdürlüğü

nkaya@akdeniz.edu.tr

Likya Uygarlıkları Araştırma Merkezi Müdürlüğü

likya@akdeniz.edu.tr

Organ Nakli Eğitim Aras. ve Uyg. Merkezi Müdürlüğü

onakli@akdeniz.edu.tr

Turizm Aras.Gel. ve Uyg. Merkezi Müdürlüğü

trzm@akdeniz.edu.tr

Sağlık Turizmi ve Talassoterapi Egit. Aras. ve Uyg. Merkezi Müdürlüğü

arman@akdeniz.edu.tr

Sporcu Sağlığı Aras. ve Uyg. Merkezi Müdürlüğü

sporcu@akdeniz.edu.tr

Akdeniz Ülkeleri Ekonomik Araştırmalar Merkezi Müdürlüğü

akdem@akdeniz.edu.tr

Spor Bilimleri Aras. ve Uyg. Merkezi Müdürlüğü

sporbil@akdeniz.edu.tr

Sosyal Hizmetler Eğitim Aras. ve Uyg. Merkezi Müdürlüğü

aksum@akdeniz.edu.tr

Eğitim Teknolojileri Aras. ve Uyg. Merkezi Müdürlüğü

egitim@akdeniz.edu.tr

Akdeniz Dillerini ve Kültürlerini Aras. ve Uyg. Merkezi Müdürlüğü

kultur@akdeniz.edu.tr

Tohumculuk Aras. ve Gel. Merkezi Müdürlüğü  
Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi(AKÜNSEM)

akunsem@akdeniz.edu.tr

İdari Birimler

Yazı İşleri Müdürlüğü

yaziisl@akdeniz.edu.tr

Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

halklailiskiler@akdeniz.edu.tr

Hukuk Müşavirliği

hukukm@akdeniz.edu.tr

Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü

gsahin@akdeniz.edu.tr

Rektörlük Basımevi Merkezi

matbaa@akdeniz.edu.tr

Kalite Yönetim Birimi

kalite@akdeniz.edu.tr

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı

strateji@akdeniz.edu.tr

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

bidb@akdeniz.edu.tr

İdari ve Mali İşler  Daire Başkanlığı

imaliis@akdeniz.edu.tr

Kütüphane ve Dokümantasyon  Daire Başkanlığı

pamukcu@akdeniz.edu.tr

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

ogrenci@akdeniz.edu.tr

Personel Daire Başkanlığı

personel@akdeniz.edu.tr

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

sks@akdeniz.edu.tr

Yapı İşleri ve Teknik  Daire Başkanlığı

yapitek@akdeniz.edu.tr

Sayfa Özeti: E - Mail Adresleri

Sayfa Açıklaması: Akdeniz Üniversitesi 1982 yılında Antalya'da Kurulmuştur.

Anahtar Kelimeler:

  • İdari Birimler
  • Akdeniz
  • Akdeniz Üniversitesi
  • Araştırma Merkezleri
  • Antalya
  • Enstitüler
  • rektörlük
  • Fakülteler